طراحي سايت صرافي آنلاين و خريد و فروش ارزهاي ديجيتال

 

صرافي ها بمنظور خدمات رساني بهتر و جذب نمودن مشتريان بيشتر، مي توانند اقدام به طراحي سايت صرافي ارز ديجيتال کنند. طراحي وب سايت براي اين دسته از مشاغل مزاياي بسياري را به همراه خواهد آورد.

صرافي ها قادرند با استفاده از سايت خود کارهايي نظير اطلاع رساني از آخرين قيمت ارزها ، ثبت نام افراد براي آزمون هاي بين المللي مانند زبان و مواردي از اين قبيل را انجام دهند. با توجه به اينکه در کشور ما بطور پيوسته بر تعداد کاربران اينترنت افزوده مي شود، فرصت ايده آلي براي کسب و کارها کوچک و بزرگ فراهم شده است که با طراحي سايت خود به سودآوري بسياري دست پيدا کنند و فعاليت خود را گسترش دهند. شرکت طراحي سايت  پيام آوا با هدف رونق کسب و کار و همينطور رضايت کاربران، خدمات ويژه اي را در زمينه طراحي وب سايت صرافي و طراحي سايت خدماتي ارائه کرده است.

اين روز ها خدمات صرافي فقط شامل خريد و فروش دلار و ارزهاي کشور ها نميشود و با توجه به انقلاب بلاکچين و اختراع بيتکوين، هواداران اين ارزها و خدماتي که با ارزهاي ديجتال  انجام ميگردد ، روز به روز رو به افزايش هستند. بنابراين بسيار از صرافي هاي سنتي و همچنين افرادي که به دنبال کسب درآمد از خريد و فروش ارزهاي ديجيتال مثل بيتکوين و اتريوم و ديگر رمز ارزها (cryptocurrency) هستند، ميتوانند با ساخت يک وبسايت صرافي آنلاين ، به ارائه اين خدمات بپردازند. از آنجا که وبسايت هاي خريد و فروش ارزهاي ديجيتال نيازمند رعايت امنيت بالايي ميباشد ، تيم پيام آوا اين تدابير را انديشيده و توجه ويژه اي به بحث امنيت وبسايت دارد.

چرا طراحي سايت ارزهاي ديجيتال

چرا طراحي سايت ارزهاي ديجيتال؟ ارزهاي ديجيتالي همچون بيتکوين، اتريوم ، تتر ، پرفکت ماني و وب ماني و …  اخيرا بسيار شناخته شده تر از گذشته شده اند و افراد زيادي چه براي سرمايه گذاري و چه براي خريد و فروش از خارج از کشور به اين ارزها نياز پيدا کرده اند و از آنجا که از خاصيت اين ارزها تحريم نشدني ميباشد ، با توجه به شرايط تحريم استفاده از ارزهاي آنلاين ميتواند راهکاري مناسب براي معاملات خارجي باشد. بنابراين طراحي و راه اندازي وبسايت  صرافي آنلاين تبديل به کسب و کاري پر رونق گشته است.

 

قيمت طراحي سايت صرافي ارز هاي ديجيتال

همانطور که ميدانيد طراحي سايت ارزهاي ديجيتال ، نياز به امکانات خاص و همچنين نياز به تامين امنيت بالا دارد بنابراين تعرفه قيمت ساخت وبسايت ارز ديجيتال متفاوت از ديگر انواع وبسايت ميباشد. براي طراحي و راه اندازي اين نوع وبسايت بايد موارد مختلفي از جمله سرعت زياد سايت يا امنيت پرداخت ها را رعايت کرد همچنين در طراحي سايت صرافي آنلاين، بايد انواع کيف پولهاي ارزهاي ديجيتال تعريف گردد. بنا به نياز درخواست امکانات هزينه هاي طراحي سايت صرافي ميتواند متفاوت باشد . براي کسب اطلاعات دقيق تر از تعرفه قيمت طراحي سايت صرافي آنلاين و همچنين امکانات مورد نياز با تيم مشاوره پيام آوا تماس حاصل فرماييد.

خدمات ويژه طراحي سايت صرافي پيام آوا

· طراحي جذاب و کاربرپسند

· ارائه برنامه معين براي درآمدزايي

· پشتيباني حرفه اي

· مشاوره اختصاصي

· مشاوره در زمينه شرايط بازار

· انتخاب هاست مناسب

چه نيازي به طراحي وب سايت صرافي مي باشد؟

امروزه زندگي ما با دنياي الکترونيک و ديجيتال گره خورده است. براي انجام کارهاي روزانه ، اطلاع از جديدترين اخبار ، خريد کردن ، و بسياري از کارهاي ديگر، نياز داريم که به سايت هاي ارائه دهنده خدمات مراجعه کنيم. اين اتفاق مزاياي بسياري را نيز براي ما و همنيطور خدمات دهندگان به همراه داشته است. از اين مزايا مي توان به صرفه جويي در وقت و هزينه هاي جاري اشاره کرد. کاربران امروزي براي اطلاع از آخرين قيمت ارز و سکه، در ابتدا به فضاي اينترنت مراجعه مي کنند. اين موضوع براي کسب و کار شما بسيار اهميت دارد که با داشتن يک وب سايت صرافي مناسب بتوانيد به آنان خدمات رساني کنيد. در کنار طراحي سايت صرافي آنلاين ، شما نياز به بهينه سازي و سئو سايت خود به جهت ارتقا رتبه و نمايش مناسب در موتورهاي جستجو را خواهيد داشت.

خدمات حرفه اي و متنوع ساخت سايت صرافي

شرکت پيام آوا پردازش  با داشتن تيمي با تجربه و متعهد در زمينه هاي گوناگوني نظير طراحي سايت صرافي  و همينطور طراحي اپليکيشن موبايل آماده خدمات رساني به مشتريان محترم مي باشد. شما مي توانيد در کنار طراحي سايت ارز ديجيتال  درخواستي مبني بر طراحي اپليکيشن همگام با وب سايت خود را مطرح نماييد. فروشگاه آنلاين و اپليکيشن موبايل اين امکان را براي شما ايجاد خواهد کرد که در هر لحظه با مشتريان خود در ارتباط باشيد.

https://bit.ly/3mjCnl3

 

تيم پيام آوا پردازش اين آمادگي را دارد که به درخواست کنندگان ساخت طراحي سايت صرافي مشاوره اي حرفه اي ارائه نمايد. شما با خيالي آسوده مي توانيد طراحي سايت ارزديجيتال خود را به مجموعه پيام آوا  بسپاريد. از ويژگي هاي بارز شرکت پيام آوا  خدمات متنوع و ارائه مناسب ترين قيمت طراحي سايت مي باشد. شما مي توانيد جهت مشاوره و ثبت سفارش با شماره 02144045602  تماس بگيريد.