سيستم اعلام سرقت و نظارت تصويري هايک ويژن

هايک ويژن به عنوان پيشگام درحوزه توليد و ارائه راهکار هاي نو آورانه امنيتي ، طيف جديدي از راه حل هاي اعلام سرقت را به بازار تجهيزات امنيتي ارائه کرده است . شرکت هايک ويژن به همکاري کمپاني پايرونيکس ( Pyronix ) با بيش از 30 سال سابقه فعاليت در حوزه توليد تجهيزات اعلام سرقت ، در تلاش است تا سهم مناسبي از بازار تجهيزات مدار بسته و اعلام سرقت را در اختيار بگيرد . سيستم هاي اعلام سرقت حرفه اي با قابليت هاي نو آورانه و قابليت اطمينان بالا مي تواند تمامي نياز هاي مشتريان را به خوبي پوشش دهد .

طراحي مناسب و منحصر به فرد ، ظاهر زيبا و ستودني در کنار طيف وسيعي از محصولات اعلام سرقت پيشرفته به هايک ويژن امکان مي دهد تا همه حوزه هاي مختلف بازار را پشتيباني کند ، حوزه ي ساختمان هاي مسکوني ، ساختمان هاي تجاري و صنعتي را مي توان با استفاده از تجهيزات اعلام سرقت هايک ويژن به خوبي مجهز کرد .

بهترين قيمت  پکيج دوربين مداربسته  را مي توانيد از وبسايت شرکت مهرتجارت بخواهيد. 

سيستم اعلام سرقت و نظارت تصويري ؛ هايک ويژن با يکپارچه کردن سيستم اعلام سرقت و دوربين مدار بسته افق هاي روشني را براي مشتريان ايجاد کرده است

محصولات اعلام سرقت با تمامي محصولات نظارت تصويري هايک ويژن سازگار بوده و مي توان اين محصولات را توسط نرم افزار iVMS و نرم افزار هوشمند Hik – Connect مديريت کرد . اين ترکيب جديد اعلام سرقت و نظارت تصويري از قابليت اطمينان بالايي برخوردار است ، امکان کنترل از راه دور و نظارت با استفاده از IVaaS (Intruder Verification as a Service ) به خوبي براي کاربران در دسترس است .

استفاده توامان سيستم نظارت تصويري و سيستم اعلام سرقت کاربران را قادر مي سازد که با استفاده به موقع از اين سيستم واحد ، خطرات و تهديدات کسب و کار هاي خود را به خوبي تحت نظر داشته باشند و با اقدام به موقع هر مورد مشکوکي را به نحو مطلوب حل کنند .

جيانگ فنگ جر مدير بخش اعلام سرقت هايک ويژن در اين زمينه گفت : ” ما در هايک ويژن بسيار خرسنديم ، چرا که نسل جديدي از يکپارچه سازي سيستم هاي امنيتي را با مديريت توامان سيستم نظارت تصويري و اعلام سرقت ، به مشتريان خود ارائه مي دهيم . آنها مي توانند تنها با يک نرم افزار هر دو سيستم را تحت کنترل داشته باشند .

 در بازار ايران برندهاي مختلفي از دوربين هاي مداربسته وجود دارد اگر مي خواهيد بهترين دوربين مداربسته را بشناسيد مقاله  بهترين دوربين‌ مدار بسته  مطالعه کنيد.

او ادامه مي دهد که يک مزيت بزرگ سيستم هايک ويژن هماهنگي کامل سيستم نظارت تصويري و سيستم اعلام سرقت مي باشد که اين مهم شرايط را براي مشتريان بين المللي ما بسيار هيجان انگيز مي کند .

کاربران ما مي توانند به سادگي سيستم هاي مدار بسته و اعلام سرقت با سيم و بدون سيم هايک ويژن را بصورت يکپارچه تحت کنترل خود داشته باشند و نياز هاي امنيتي خود را پوشش دهند .

هايک ويژن بهترين دوربين مدار بسته دنيا 

سيستم هاي مدار بسته امروز ديگر شبيه به گذشته نيستند ،توسعه و پيشرفت تکنولوژي دوربين ها و دستگاه مرکزي ،باعث شده تا سامانه نظارت تصويري تبديل به يک سيستم هوشمند بشودتا جايي که با ورود هوش مصنوعي به حوزه مدار بسته ، تقريبا هيچ حوزه اي را پيدا نمي کنيدکه از سيستم مدار بسته براي پوشش نياز هاي نظارتي يا حفاظتي خود استفاده نکند .در اين بين کمپاني هايک ويژن به عنوان يکي از بزرگترين و حرفه اي ترين شرکت هاي توليد کنندهدوربين مدار بسته شناخته مي شود در اين محتوا برخي از مهمترين مواردي که باعث شده تا هايک ويژن ،بهترين دوربين مدار بسته دنيا بشود را بطور مختصر عنوان مي کنيم .

  • هايک ويژن بهترين دوربين مدار بسته دنيا

تنوع محصولات هايک ويژن
يکي از برتري هاي هايک ويژن نسبت به رقباي خود ، تنوع محصولات مدار بسته اين شرکت است .هايک ويژن براي همه حوزه ها در هر سطحي ، دوربين و رکوردر خاص خود را دارد ،تنوع محصولات شامل انواع دوربين ، DVR ، NVR و … در سبد محصول اين توليد کنندهچيني به چشم مي خورد . کاربران مي توانند بر اساس نيازشان مناسب ترين محصولات را انتخاب و تهيه کنند .

·قيمت مناسب
هايک ويژن به عنوان بهترين سيستم مدار بسته دنيا ، طيف وسيعي از محصولات نظارت تصويريخود را با قيمت جذاب به مشتريان ارائه مي کند .کاربران مي توانند پروژه هاي خود را با دوربين هايک ويژن به عنوان معتبرترين برند دوربين مدار بسته ايران پوشش بدهندو از امکانان هوشمند و پيشرفته آن استفاده کنند .

·انواع دوربين مداربسته     ريست پسورد هايک ويژن

·سيستم مدار بسته هوشمند و امکان يکپارچه سازي با ساير سيستم هاي امنيتيتجهيزات نظارت تصويري هوشمند هايک ويژن مي تواند نياز هاي کاربران را در هر سطحي تامين نمايد .يکي از دغدغه هاي مشتريان ،يکپارچه کردن سيستم هاي امنيتي مختلف با يکديگر است ، هايک ويژن به عنوان بهترين برند دوربين مدار بسته ايران ،قابليت يکپارچه سازي سيستم مدار بسته ،اعلام سرقت و کنترل تردد و بسياري ديگر را تنها از طريق يک سيستم مرکزي براي کاربران فراهم کرده استکه از اين حيث مورد توجه بسياري قرار گرفته است .

·خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش شامل گارانتي و وارانتي محصولات هايک ويژن توسط نمايندگان اين شرکتدر بالاترين سطح باعث شده تا مشتريان بهترين برند مدار بسته دنيا ، هيچ دغدغه اي نداشته باشند .محصولات هايک ويژن داراي MTBF ( متوسط زمان بين دو خرابي يک قطعه )بالايي است و از اين نظر بسيار قابل اطمينان است .

·آموزش
يکي از وجوح تمايز بهترين سيستم مدار بسته دنيا يعني هايک ويژن ، توجه ويژه به آموزش مجازي يا آموزش حضوري مشتريان و کاربران در هر سطحي مي باشد . کارشناسان هايک ويژن در طول سال ،دوره هاي متعددي با هدف ارتقاي سطح آموزشي مشتريان و شرکاي فروش خوددر شهر هاي مختلف برگزار مي کنند . هدف از برگزاري اين دوره ها ،آموزش کاربران و همکاران جهت آشنايي با قابليت ها و توانمندي هاي بهترين برند مدار بسته دنيا است .