کاربرگ دبستان چيست و چه کاربردي دارد؟


کاربرگ دبستان چيست و چه کاربردي دارد؟

 

امروزه با توجه به کارگيري متدهاي نوين تدريس، کاربرگ هاي دبستان با اهداف آموزشي مختلف به عنوان يکي از ارکان تکميل کننده آموزش مورد استفاده قرار مي گيرند.

در عصر حاضر و با گسترش محتواي آموزشي ارائه شده در کلاس هاي درس استفاده از ابزارهاي کمک آموزشي اهميت بسياري پيدا کرده اند و نقش بسزايي در تکميل فرايند يادگيري دارند. يکي از کاربردي ترين ابزارهاي کمک آموزشي حال حاضر کاربرگ ها مي باشند که با شکل و فرمت هاي مختلف در طول سال هاي گذشته در اختيار دانش آموزان در مقاطع مختلف قرار مي گرفتند و امروزه بيش از پيش با تاکيد بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرند.

 

امروزه با توجه به کارگيري متدهاي نوين تدريس، کاربرگ هاي دبستان با اهداف آموزشي مختلف به عنوان يکي از ارکان تکميل کننده آموزش مورد استفاده قرار مي گيرند. به ويژه در مقطع دبستان که با توجه به پايه اي بودن تمامي مطالب درسي تثبيت و تفهيم محتواي آموزشي با بهره گيري از کاربرگ ميسر خواهد شد. در ادامه اين مطلب قصد داريم به بررسي مفهوم کاربرگ دبستان و فوايد خريد کاربرگ و کاربرد هاي آن به عنوان ابزار کمک آموزشي در مقظع ابتدايي  بپردازيم. با ما همراه باشيد.

کاربرگ دبستان چيست؟

 

 کاربرگ يا همان پيک آدينه مجموعه برگه هاي آموزشي هستند که توسط معلمين طراحي شده و به عنوان يک  تکليف هدفمند در اختيار دانش آموزان قرار مي گيرد. معلمين با توجه به توانمندي و نيازهاي آموزشي دانش آموزان دبستاني محتواي آموزشي مورد نظر خود را در قالب نمونه سوالات، تمرين و بخش هاي ابتکاري ديگر گردآوري نموده و در نهايت کاربرگ مورد نظر خود را طراحي مي نمايند. به طور معمول کاربرگ ها به صورت هفته اي طراحي مي شوند و در پايان هر هفته به دانش آموزان ارائه مي شود.

يکي از اهداف آموزشي کاربرگ، تکرار و تمرين دوره ي مطالب آموزشي مي باشد که در طول يک هفته در کلاس تدريس شده است. بنابراين محتواي کاربرگ ها گزيده اي از مطالب تدريس شده تمام دروس است و صرفا مختص به يک درس خاص نمي باشد.

البته اين نکته قابل ذکر است که تهيه و طراحي هفته اي کاربرگ کاري زمان براست و انرژي و وقت بسياري از معلمين عزيز مي گيرد. لذا مدارس با خريد و تهيه کاربرگ از موسسات و گروه هاي آموزشي معتبر که مطابق با استانداردهاي آموزشي فعاليت مي کنند، مي توانند به صورت بهينه و مقرون به صرفه از اين ابزار کمک آموزشي بهره‌ مند شوند. مزايا و کاربرد هاي پيک آدينه يا همان کاربرگ ها بسيار متعدد مي باشد، به گونه اي که به عنوان يکي از محصولات کمک آموزشي دبستان شناخته شده اند.

کاربردهاي کاربرگ دبستان

کاربرگ به عنوان يکي از موثرترين ابزارهاي کمک آموزشي در مدارس به ويژه در مقطع دبستان مورد استفاده قرار مي گيرد. و با توجه به اهداف آموزشي که دربردارد کاربرد هاي بسياري نيز داراست که از جمله مزاياي کاربرگ نيز به شمار مي رود. از جمله کاربرد هاي کاربرگ ( پيک آدينه) مي توان موارد زير را نام برد:

 

ارائه کاربرگ به عنوان تکليف خلاقانه

 

کاربرگ ها مدل خلاقانه و هدفمندي از تکاليف به شمار مي روند، که از نظر تاثيرگذاري بر يادگيري بسيار کارآمد تر از تکاليف سخت و طااقت فرساي سنتي هستند. محتواي آموزشي کاربرگ ها به گونه اي طراحي شده است که توانايي هاي علمي و مهارتهاي حرکتي، هوش و خلاقيت دانش آموزان دبستاني را به چالش مي کشاند.

کاربرگ يا پيک آدينه اين فرصت را به معلمان مي دهد که به جاي ارائه حجم زيادي از تکاليف که بازدهي چنداني هم ندارد و باعث دل زدگي و فرسودگي دانش آموزان نيز مي شود، از کاربرگ هاي هفته اي به صورت هدفمند استفاده نمايند. و باعث ترغيب دانش آموزان به انجام تکاليف آخر هفته خود شوند.

ارزيابي عملکرد دانش آموزان

يکي ديگر از کاربردهاي کاربرگ ارزشيابي دانش آموزان در طول يک هفته مي باشد. بدين گونه که دانش آموزان در طول يک هفته تمام مطالب درسي را دريافت مي نمايند و در آخر هفته با حل کاربرگ  ميزان يادگيري آنها مورد ارزيابي قرار مي گيرد. ضمن آنکه حل کاربرگ پس از هر هفته آموزشي اين فرصت را به معلمان مي دهد تا نقاط ضعف و قوت دانش آموزان را شناسايي نمايند تا در کوتاه مدت مشکلات درسي آنها رفع و تصحيح شود.

 

 

a2_9ao8.jpg

 

تکرار و دوره ي مطالب آموزشي

در فرايند آموزش يکي از مواري که بسيار اهميت دارد، نهادينه سازي مفاهيم آموزشي مي باشد. لذا ارائه و تدريس مطالب درسي به تنهايي کافي نيست و آنچه که باعث تثبيت داده ها مي شود مرور مطالب و حل تمرين هاي مرتبط مي باشد. کاربرگ ها با توجه به ساختاري که دارند زمينه را براي دوره ي مفهومي و غيرمستقيم مطالب درسي، تکرار و تمرين مطالب تدريس شده در طول يک هفته مهيا مي کنند.

 

مطلع شدن والدين از محتواي تدريس شده

کاربرگ ها از جمله ابزارهاي کمک آموزشي هستند که اين امکان را به اوليا مي دهند تا در جريان محتواي آموزشي ارائه شده و روند يادگيري فرزندان خود قرار گيرند. ضمن آنکه پس از بررسي کاربرگ ( پيک آدينه) با روش تدريس و نحوه‌ي عملکرد معملين در هر هفته آموزشي آشنا مي شوند.

 

افزايش توانمندي هاي دانش آموزان

علاوه بر کاربردهاي ذکر شده، ساختار هدفمند و آموزشي کاربرگ دبستان باعث افزايش دقت و تمرکز بلندمدت کودکان مي شود و توانايي حل مساله را در آنها به چالش مي کشاند و در نهايت منجر تقويت حافظه، يادگيري دقيق، درک عميق تر مفاهيم و افزايش هماهنگي چشم و دست مي شود.

 

ويژگي هاي کاربرگ دبستان

يک کاربرگ زماني کاربردهاي فوق را دارد و از مزايا برخوردار مي باشد که ويژگي هاي يک کاربرگ استاندارد را دارا باشد. برخي از کاربرگ ها متناسب با نيازها و توانمندي هاي دانش آموزان نبوده و نه تنها باعث بهبود فرايند يادگيري نمي شوند، بلکه منجر به کاهش اعتماد به نفس در دانش آموزان، افت تحصيلي، ايجاد فشار رواني و سردرگمي دانش آموزان مي شوند.

 

لذا هنگام طراحي و يا خريد کاربرگ دبستان شايسته است ويژگي هاي زير را در نظر داشته باشيد:

 

کاربرگ طراحي شده بايد متناسب با نيازهاي آموزشي و توانمندي هاي علمي دانش آموزان در همان مقطع تحصيلي باشد.

سوالات و تمرين هاي موجود در کاربرگ بايد بر اساس استانداردهاي آموزشي طرح شده باشند.

محتواي آموزشي مطرح شده در کاربرگ بايد مطابق با بودجه‌بندي و سرفصل هاي کتاب درسي باشد.

کاربرگ بايد از جذابيت بصري و محتواي تصويري برخوردار باشد به گونه اي که باعث يکنواختي و عدم جذابيت براي دانش آموزان نشود.

بخشي از محتواي کاربرگ به تقويت مهارت هاي فردي دانش آموزان بپردازد و جنبه سرگرمي نيز داشته باشد.

تعداد صفحات و سوالات کاربرگ نبايد بيش از اندازه باشد.

با توجه به حجم گسترده و متنوعي از مطالب که در دبستان ارائه مي شود، بهره گيري از کاربرگ و پيک آدينه در فرايند آموزش و يادگيري دانش آموزان حرکتي بسيار ارزشمند در راستاي بهبود و تقويت مهارت‌ها و توانمندي‌‌هاي علمي دانش‌ آموزان به شمار مي رود. چه بسا استفاده از کاربرگ در فرايند آموزش منجر به کنترل زمان و مديريت بهتر کلاس درس مي شود. ضمن انکه با طراحي و تهيه کاربرگ هاي مناسب دبستان مي توان به ميزان قابل توجهي يادگيري کودکان را بهبود بخشيد.

 

شما ميتوانيد از کاربرگ هاي راياد (رايانه + يادگيري ) Rayad استفاده کنيد و وضعيت تحصيلي دانش آموزان و فرزندانتان را بهبود دهيد.

کاربردها و ويژگي هاي مثبت کاربرگ دبستان به اندازه اي در روند آموزش موثر مي باشد که امروزه به يکي از محصولات آموزشي مورد نياز مدارس تبديل شده و به هيچ عنوان نمي توان کارايي آن را ناديده گرفت. اميدوارم با مطالعه اين مطلب به اهميت استفاده از کاربرگ دبستان پي برده باشيد و در فرايند آموزش و يادگيري کودکان از آن بهره مند شويد.

 

منبع: افکارنيوز

 

با خدمات خودرو بر امدادي بيشتر آشنا شويد


با خدمات خودرو بر امدادي بيشتر آشنا شويد

خودروبر امدادي يکي از خدمات مورد نياز براي صاحبين خودرو به شمار مي رود و ما قصد داريم در اين مقاله شما را بيشتر با خدمات خودروبر امدادي آشنا کنيم. به طور کلي در جامعه ما وقتي از خودروبر امدادي صحبت مي شود، منظور خودرو هاي خودروبر است كه براي حمل و نقل خودرو کار مي کنند و ما کمتر با خدمات اصلي كه يک خودروبر امدادي مي تواند به ما ارائه دهد آشنايي داريم.

در حالي كه خودروبر امدادي شامل خدمات بسياري است كه شامل تعمير، رفع عيب، تشخيص عيب و در صورت نياز حمل خودرو تا تعميرگاه مي شود. دلايل زيادي مي تواند سبب شود كه ما از خدمات خودروبر امدادي استفاده کنيم كه اين دلايل شامل حوادث و مشکلات ناشي از فرسودگي يا عيب هاي داخلي خودرو مي شود.

به طور کلي ما فکر مي کنيم وقتي خودروي ما دچار اشکال مي شود، از خودروبر امدادي بايد براي حمل خودرو استفاده کنيم و اين به طور کلي فکري غلط به شمار مي رود. در ادامه به بررسي مهمترين وظايف يک خودروبر امدادي خواهيم پرداخت و در اين زمينه اطلاعات بيشتري را با شما در ميان خواهيم گذاشت.

شرح خدمات خودروبر امدادي چيست؟

عوامل زيادي مي تواند سبب شود تا شما از خدمات خودروبر امدادي استفاده کنيد. به طور کلي مي توان گفت كه خدمات خودروبر امدادي از وقتي شما خرابي و نياز به تعمير را در خودروي خود احساس مي کنيد و تا وقتي خودروي شما رفع عيب شود ادامه پيدا مي کند.

در واقع خودرو بر امدادي براي رفع عيب خودروي شما ارسال مي شود و اگر خودروي شما نياز به تعميرات سطحي داشته باشد، همه خدمات توسط کارشناس صورت مي گيرد و اگر خودروي شما نياز به قطعه جديدي نداشته باشد، قطعا اين کار توسط خودروبر امدادي انجام داده خواهد شد.

شما مي توانيد از اين خدمات درب منزل و يا در هر محلي كه خودروي شما نياز به تعميرات داشته باشد استفاده کنيد. خودرويي كه خودروبر امدادي از آن استفاده مي کند خودروبر بوده و شما مي توانيد با خيال راحت از آن براي حمل خودروي خود تا نزديک ترين يا بهترين تعميرگاه مدنظرتان استفاده کنيد.

مزاياي استفاده از خودروبر امدادي

شايد فکر کنيد كه ارسال خودرو و به اولين تعميرگاه به صورت حضوري مراجعه کردن مي تواند جوابگوي نياز شما باشد و نيازي به استفاده از خدمات خودروبر امدادي نداشته باشيد. در حالي كه اين کار به خصوص در بزرگراه ها بر خلاف قانون بوده و مي تواند باعث بروز حادثه يا سوء استفاده ديگران باشد. بهتر آن است كه با کارشناسان خودروبر امدادي تماس بگيريد.

اين امر حتي براي مشکلات ظاهري خودرو و يا تصادف هم مناسب بوده و مي تواند به شما کمک کند تا در کوتاهترين زمان بتوانيد از خدمات خودروبر امدادي استفاده کنيد. اگر سوالي داشته باشيد و يا مي خواهيد از اين خدمات استفاده کنيد پيشنهاد مي شود كه با کارشناسان خودروبر پارس تماس بگيريد و سوالات خود را در زمينه استفاده از اين خدمات بپرسيد.

به طور کلي مي توان گفت كه خودروبر امدادي يکي از مهمترين و بهترين روش هايي است كه براي تعمير و رفع عيب خودرو هم اکنون در دسترس شماست و مي توانيد از اين روش براي دسترسي به بهترين خدمات استفاده کنيد. همينطور استفاده از اين خدمات به طور کلي مي تواند در مديريت هزينه ها و کاهش هزينه هاي تعميرات تاثيرگذار باشد.

کلام آخر

طبق قوانين راهنمايي و رانندگي كه براي خودروي خراب يا نيازمند تعمير يا آسيب ديده در تصادفات اعلام شده است، امکان بکسل کردن و کشيدن آن توسط خودروي سواري ديگري وجود ندارد و براي حفظ ايمني جاده ها بايد از خدمات خودروبر امدادي در اين موارد استفاده شود. در اين مقاله شما را با مهمترين مزاياي استفاده از خودروبر امدادي آشنا کرديم و شما مي توانيد از اين روش براي تعمير يا حمل خودروي خود استفاده کنيد. به طور کلي مي توان گفت كه خودروبر امدادي يکي از مهمترين و برترين خدماتي است كه هم اکنون در دسترس شما بوده و مي توانيد با خيال راحت از اين خدمات استفاده کنيد.

اگر سوالي در اين زمينه داشته باشيد و يا مي خواهيد از اين خدمات در شمال يا شرق تهران استفاده کنيد مي توانيد با کارشناسان خودروبر پارس  khodrobarpars.irبه صورت تلفني يا اينترنتي ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را در اين زمينه بپرسيد. همينطور همانطور كه گفته شد. اين خدمات تنها براي خودروي آسيب ديده يا خراب از ديد مکانيکي نيست و کساني كه نياز به پنچرگيري يا رفع عيب قسمت برق را دارند هم مي توانند از اين خدمات کمک بگيرند.

 

شرايط تعمير و نگه داري دوربين هايک ويژن

شرايط تعمير و نگه داري دوربين هايک ويژن

اجزاي يک سامانه مدار بسته ، شامل  دوربين مداربسته  و دستگاه ضبط DVR يا NVR به گونه اي طراحي شده اند که بتوانند مدت زمان طولاني بدون وقفه روشن بوده و به نحو مطلوب کار کنند . اما برخي از اين تجهيزات بلافاصله پس از نصب يا پس از مدت زمان مشخص دچار خرابي مي شوند . از اين رو تعمير دوربين هايک ويژن توسط يک مرجع تخصصي و کاربلد مي تواند مشکل کاربران را با خوبي حل کند . در اين محتوا شما با شرايط تعمير دوربين هايک ويژن آشنا مي شويد .

شرايط تعمير و نگه داري دوربين هايک ويژن


دوربين هايک ويژن به دلايل مختلفي مي تواند دچار خرابي شود ، خاموش شدن دوربين ، افت کيفيت تصوير ، شکستن بدنه دوربين ، آسيب ديدن لنز ، مشکلات ناشي از نوسان برق ، قرار گرفتن دوربين در معرض رطوبت و آب ، آسيب ناشي از شوک الکتريکي و مواردي از اين دست مي تواند باعث خراب شدن دوربين شود . از اين رو براي تعمير دوربين هايک ويژن ، کاربران همواره به دنبال يک شرکت معتبر با پرسنل مجرب هستند . شرکت توسعه داده هاي ارتباطي پرشيا سيستم به عنوان نماينده طلايي محصولات هايک ويژن در ايران با بهره از جوانان مجرب و تجهيزات کامل آمادگي لازم جهت تعمير انواع تجهيزات مدار بسته را دارد و کاربران مي توانند دوربين ها و ساير تجهيزات رکوردر را جهت تعمير به اين شرکت بسپارند .

بيشتر بخوانيد:    شهرنت         پکيج دوربين مداربسته

        
سوال مهم اما اينست که هنگامي که دوربين هايک ويژن يا دستگاه DVR يا NVR دچار خرابي شد ، چگونه آن را تعمير کنيم ؟  در پاسخ به اين سوال بايد بگوييم که شما مي توانيد از طريق تماس مستقيم با واحد گارانتي شرکت پرشيا سيستم ، نياز خود را مطرح نماييد . کارشناسان واحد تعمير دوربين پرشيا سيستم بصورت تلفني شما را راهنمايي خواهد کرد و در صورت نياز جهت ارسال دوربين يا دستگاه ضبط خراب شده را به دفتر شرکت پرشيا جهت تعمير راهنمايي خواهند نمود . معمولا درصد بسيار پاييني از دوربين هاي هايک ويژن دچار خرابي مي شود اما با وجود واحد تعمير دوربين هايک ويژن شرکت پرشيا سيستم ، ديگر نگران خرابي دوربين هاي مدار بسته خود نباشيد .

 

زمانبندي و اجراي عمليات نصب دوربين مداربسته


زمانبندي و اجراي عمليات نصب دوربين مداربسته

اجراي عمليات نصب و راه اندازي  دوربين مداربسته  ، اهميت زيادي در طراحي يک سامانه نظارت تصويري دارد ، هر چه اندازه يک پروژه مدار بسته بزرگتر باشد ، ضرورت نحوه زمانبندي پروژه بيشتر خودنمايي مي کند از اين رو در اين محتوا شما با برخي از مواردي که در مورد نحوه زمانبندي پروژه بايد به آنها توجه کنيم آشنا مي شويد .

 

نحوه زمانبندي پروژه و اجراي عمليات نصب و راه اندازي دوربين مداربسته چگونه است ؟

اندازه پروژه و تاثير آن بر نحوه زمانبندي پروژه

هر چه اندازه يک پروژه بزرگ تر باشد ، نصب و راه اندازي آن زمان بيشتري طول مي کشد ، هر چه مدت زمان نصب بيشتر طول بکشد ، موارد متعددي مانند مديريت هزينه و تکنسين هاي نصب تجهيزات مدار بسته در کنار حفظ کيفيت کار بيشتر خودنمايي مي کند از اين رو بايد نحوه زمانبندي پروژه به گونه اي طراحي شود که براي تمامي موارد و مشکلات احتمالي زمانبندي مناسب در نظر گرفته شود .

اجزاي پروژه و تاثير آن بر نحوه زمانبندي پروژه

اجزاي يک سيستم مدار بسته با توجه به نوع نياز مشتريان و محل اجرا متفاوت است ، برخي از پروژه ها از تنوع محصول کمتر و برخي محصولات متنوعي را شامل مي شوند ، انواع دوربين ها ، سوئيچ ها ، رک و تجهيزات شبکه ، کابل هاي شبکه ، فيبر نوري ، برق ، راديو وايرلس ها ، داکت ، لوله و بسياري ديگر مي تواند تنها بخشي از اجزاي يک پروژه باشد که همه اين موارد در نحوه زمانبندي پروژه موثر است و بايد براي نصب و سرهمبندي هر کدام اقدام مناسب در زمان مناسب انجام شود .

فاز بندي پروژه

نحوه زمانبندي پروژه هنگامي که ابعاد و تنوع محصولات بسيار زياد است با بقيه پروژه هاي متفاوت است . در اينگونه موارد معمولا طي جلسات هماهنگي با کارفرما نحوه زمانبندي پروژه را به گونه اي تغيير مي دهند که پروژه به صورت فاز به فاز اجرا شده و نتايج در بازه هاي زماني کوچک تر بررسي شود و هر گونه عقب ماندگي از زمان اجرا ، در حداقل زمان تشخيص داده شده و براي حل مشکل آن تدبيري انديشيده شود .

واحد پروژه شرکت پرشيا سيستم پيش از شروع عمليات نصب دوربين مداربسته  و راه اندازي هر پروژه اي نحوه زمانبندي پروژه را بر اساس معيار هاي استاندارد آن و با استفاده از نرم افزار هاي تخصصي زمانبندي پروژه ترسيم و به اطلاع کارفرما مي رساند و پس از تاييد کارفرما ، مراحل نصب و راه اندازي سيستم مدار بسته در يک پروژه پياده سازي مي شود .

 

تهيه ليستي از نيازها براي نصب دوربين مداربسته

اولين قدم تهيه ليستي از نيازهايي و انتظارات شما از سيستم دوربين مداربسته است. اين به اين معناست که مشخص کنيد در چه مکان هايي نياز به کنترل و نظارت تصوير داريد و در هر محل چقدر شفافيت و کيفيت تصوير مهم است.

نظارت تک تک نقاط توسط دوربين  هم گران است، هم غير ضروري. در نتيجه نقاطي از محل که مهم‌ تر هستند و نياز بيشتري به نظارت دارند را بايد مشخص و اووليت‌ بندي کنيد. نقشه را روي يک کاغذ کشيده و نقاطي که نياز به نصب دوربين مدار بسته است را مشخص کنيد. سپس تک تک مکان‌هايي که براي نصب دوربين مداربسته مشخص کرده‌ايد را چک کنيد تا مطمئن شويد در آن نقطه بهترين تصوير را از دوربين مداربسته مي‌گيريد و شيئي مانع ضبط تصوير توسط دوربين مداربسته نيست.

مکان‌هاي معمول براي نصب دوربين مدار بسته :

 • درب هاي جلويي و پشتي و اضطراري
 • پنجره‌هاي رو به خيابان
 • فضاهاي داخلي ( در خانه : آشپزخانه , پذيرايي و اتاق ها. در مجتمع مسکوني : لابي , ورودي اصلي , پارکينگ ها , اتاق حراست .  در دفاتر اداري: اتاق هاي انتظار , لابي , اتاق کارکنان . در محيط هاي صنعتي: سالن هاي توليد , انبار ها , اتاق ها )
 • کوچه يا خياباني که محل در آن واقع است
 • اتاق تاسيسات , برق , موتورخانه , آتش نشاني
 • راه‌پله‌ ها و راهرو هاي خروج اضطراري

 

خريد بهترين دوربين مداربسته مطابق نياز هاي امنيتي

اگر پروژه ي نصب دوربين مداربسته شما بزرگ يا حرفه اي است مي‌توانيد تمام دستگاه‌هاي مورد نيازتان را بصورت جدا تهيه کنيد. اگر به نصب سيستم دوربين مداربسته ي کوچک و خانگي نياز داريد معمولا خريد سيستم نظارت تصوير بصورت پکيج آماده ارزان تر، مقرون بصرفه‌تر و راحت‌تر است. سيستم امنيتي مورد نياز تان شامل دوربين مداربسته، يک دستگاه DVR (دي وي آر)، کابل دوربين مداربسته (کواکسيال يا شبکه)، فيش BNC يا سوکت شبکه (بسته به سيستم دوربين مداربسته اي که نصب مي‌کنيد) و منبع تغذيه و … است .  اگر قصد نظارت بر محيط بزرگي را نداريد، يک سيستم دوربين مداربسته بيسيم (واي فاي يا وايرلس) نيز تا حدودي نيازهايتان را برطرف مي‌کند.

شرکت هايک ويژن  يکي از معتبرترين توليد کنندگان دوربين مداربسته در جهان است. دوربين هايک ويژن را از مهر تجارت مي توانيد خريد کنيد.

نصب دوربين مدار بسته معمولي براي خانه:

پک داراي دو يا سه دوربين مداربسته (براي نظارت بر درب‌ها)، و يک دستگاه DVR (دي وي ار) با فضاي ذخيره سازي (هارد ديسک) کافي براي ضبط دو يا سه هفته ويدئو است .

نصب دوربين مدار بسته براي نظارت کودکان و ديگر اشياء و اماکن مهم در خانه:

تعداد يک تا سه دوربين مداربسته وايرلس indoor مي‌تواند يک اتاق را کاملا پوشش داده و تصوير را مستقيما به کامپيوتر يا تلفن همراه تان ارسال کند.

نصب دوربين مداربسته براي مجتمع مسکوني

سيستم دوربين مداربسته در مجتمع هاي مسکوني با هدف کنترل ورود و خروج افراد و خودرو ها و بالا بردن ضريب امنيتي ساختمان در برابر ورود افراد غريبه يا سارقين نصب مي شود.  همچنين با نظارت بر نوع تردد خودرو ها در پارکينگ چشم ناظري بسيار دقيق براي خودرو ساکنين محسوب مي شود. کنترل تردد سرويس کار ها ع نظافت کار ها , مامورين قرائت کنتور و پيک ها از ديگر اهداف نصب دوربين مدار بسته در مجتمع هاي مسکوني است .

نصب دوربين مداربسته براي فروشگاه ها و شرکت ها

هدف اصلي نصب دوربين مدار بسته براي شرکت ها کنترل و نظارت بر نحوه رفتار و عملکرد پرسنل و ارباب رجوع و مشتري است . شما پس از نصب سيستم دوربين مدار بسته  ( hikvivison  )  در محل شرکت يا فروشگاه خود مي توانيد نظارتي همه جانبه بر نوع رفتار و برخورد با ديگر پرسنل و مراجعه کنندگان , لحن صحبت و يا اشتباهات آن ها داشته باشيد و در نهايت با استفاده از اين نظارت راندمان کاري خود را بالا ببريد.

نصب دوربين مداربسته براي محيط هاي صنعتي و توليدي و کارخانه ها

دوربين مدار بسته در محيط هاي صنعتي, توليدي و کارخانه ها در ابعاد گوناگون مي تواند نقش حياتي و مسمر ثمري ايفا کند . نظارت بر نحوه کارکرد پرسنل , تشخيص خاطي در وقايع پيش آمده , کنترل موجودي انبار و ورود و خروج کالا , کنترل و نظارت بر بخش هاي اداري و مالي از مهمترين اهداف نصب دوربين مداربسته در محيط هاي صنعتي و توليدي است.

 

دوربين هاي مداربسته موردنيازتان را شخصا خريداري کنيد.

وقتي تعداد دوربين مورد نياز تان را جمع بندي کرديد، بايد دقيقا نوع دوربين مداربسته اي که احتياج داريد را مشخص کنيد. خريد يک سيستم امنيتي دوربين مداربسته براي هر محلي مي‌تواند از چند صد هزار تومان تا چند ده ميليون تومان قيمت داشته باشد، پس بايد دقيقا نوع و مشخصاتي که مي‌خواهيد دوربين مداربسته‌ تان داشته باشد را مشخص کنيد.

براي اطمينان از انتخاب بهترين دوربين هاي مداربسته و دستگاه DVR (دي وي ار) مي‌توانيد از سيستم مشاوره رايگان مهر تجارت استفاده کرده و با کارشناسان ما تماس حاصل فرماييد. در نظر داشته باشيد که اگر به سيستم دوربين مدار بسته کوچک نياز داريد پکيج هاي آماده به نصب دوربين مداربسته ارزان تر تمام مي ‌شوند و همچنين با استفاده بسته آموزش نصب دوربين مدار بسته که همراه پکيج ارسال مي ‌شود، مي‌ توانيد به راحتي خودتان سيستم دوربين مداربسته را نصب کرده و براي نصب هم هزينه ‌اي پرداخت نکنيد.

سيستم دوربين مداربسته بي سيم يا سيمي:

يکي از مزاياي استفاده از دوربين هاي مدار بسته وايرلس (بي سيم يا واي فاي)، امکان نصب آن بدون نياز به ايجاد حفره روي ديوارهاي خانه براي سيم کشي مي ‌باشد. اما لازم به ذکر است هرچه دوربين مدار بسته واي فاي (وايرلس، بي سيم) از دستگاه DVR دورتر شود، قدرت و کيفيت سيگنال تصوير ارسالي کمي کمتر مي‌شود. اگر قصد نظارت بر مکان بزرگي را داريد، از دوربين هاي مداربسته سيمي استفاده کنيد، ولي اکثرا براي نصب دوربين مداربسته در خانه، سيستم دوربين مدار بسته بيسيم (واي فاي، وايرلس) چه از لحاظ سادگي نصب و چه از لحاظ سادگي سيستم، بهتر است.

تشخيص حرکت (موشن ديتکشن):

بعضي دوربين هاي مدار بسته تنها وقتي حرکتي تشخيص دهند شروع به ضبط تصوير مي‌کنند. ضبط تصوير تنها وقتي کسي در اتاق است، باعث صرفه جويي در فضاي ذخيره سازي و انرژي مي‌شود.

انتقال تصوير دوربين مداربسته:

بسياري از دوربين هاي مدار بسته قابليت انتقال تصوير دستگاه DVR را ممکن مي‌کنند. با استفاده از اين قابليت مي‌توانيد در کيلومترها دورتر از خانه يا محل کار از طريق گوشي تلفن همراه و يا لپ تاپ، تصاوير دوربين هاي مدار بسته نصب شده در خانه و محل کارتان را با استفاده از نرم افزار انتقال تصوير نصب شده روي سيستم‌تان، ببينيد.

 

راه اندازي يک دستگاه DVR و يک مانيتور

براي مشاهده و ضبط تصوير دوربين هاي مدار بسته تان نياز به يک دستگاه DVR داريد. دي وي ار تمام تصاوير ضبط شده توسط دوربين هاي مداربسته را دريافت کرده و به يک مانيتور يا تلويزيون ارسال مي‌کند. دستگاه هاي DVR فضاي ذخيره سازي (هارد ديسک) متفاوتي دارند که به آنها اجازه مي‌دهد از چند روز تا چند ماه تصوير ذخيره کنند.اگر يک پکيج دوربين مداربسته خريداري کنيد، معمولا پکيج شامل دستگاه DVR است.
دستگاه NVR (ان وي آر يا Network Video Recorder که براي سيستم دوربين هاي مداربسته شبکه استفاده مي‌شود) و دستگاه VCR (وي سي آر براي سيستم دوربين هاي مداربسته آنالوگ استفاده مي‌شود) نيز براي خريد در دسترس هستند.
 

تست تجهيزات قبل از نصب دوربين مداربسته

قبل از نصب پکيج دوربين مداربسته، از سلامت تمام تجهيزات از جمله کابل‌ها و فيش‌ها، دستگاه DVR، دوربين هاي مدار بسته، مانيتور يا تلويزيون اطمينان حاصل کنيد.

نصب دوربين مدار بسته

 

انتخاب ارتفاع و زاويه مناسب براي نصب دوربين مداربسته

بهترين زاويه هر اتاقي براي نصب دوربين مدار بسته معمولا کنجي از اتفاق است که ديوارا و سقف به هم مي‌رسند. اطمينان حاصل کنيد که دوربين مداربسته تصوير تمام ورودي‌ها و خروجي‌هاي موجود در اتاق را پوشش داده و نزديک به يک منبع انرژي برق مانند پريز برق است.

اگر قصد نصب دوربين مدار بسته در فضاي بيرون را داريد، دوربين مدار بسته را در ارتفاع 3 متر يا بيشتر نصب کنيد، تا دوربين مداربسته در دسترس افراد نباشد.

بررسي قيمت چاي ساز بوش مدل TTA2201


بررسي قيمت چاي ساز بوش مدل TTA2201

بهترين قيمت چاي ساز بوش مدل  TTA2201به همراه گارانتي اصلي بوش با ضمانت بهترين قيمت در فروشگاه اينترنتي 20 بخر نمايندگي لوازم خانگي بوش در ايران

c2_x9xd.jpg

انتشار: ساوالان خبر

درباره انتخاب و قيمت چاي ساز بوش مدل TTA2201 با رنگ سفيد بايد بدانيد که اين مدل از پرفروش ترين مدل هاي چاي ساز در تمام دنيا مي باشد، اگر کم با دقت به اطرافيان خود نيز نگاه بيندازيد حتما اين مدل را در خانه دوستان و اقوام خود ديده ايد شايد اين مدل را شرکت بوش سال هاست توليد مي کند اما تا به امروز نيز طراحي آن قديمي نشده و همچنان خواهان بسيار زيادي را دارد يکي از مزاياي چاي ساز بوش مدل TTA2201 وزن سبک و قدرت بالاي 1785 وات آن مي باشد، کتري و قوري روي هم در اين مدل از چاي ساز باعث مي شود چاي شما با بخار آب دم کشيده و کيفيت بالاتري را داشته باشد. اين چاي ساز برقي داراي حجم بالايي است که بتواند به راحتي جواب گوي تعداد زيادي از افراد در خانه باشد ظرفيت کتري آن 2 ليتر مي باشد که بالاترين ظرفيت را در ميان مدل ها دارد براي ساخت کتري اين مدل از پلاستيک شفاف استفاده شده که مناسب براي سلامت انسان است استفاده شده اين مدل که داراي قوري پيرکس شفاف با حجم 0.7 با جنسي مناسب جهت بالا بردن کيفيت چاي مي باشد که از مزاياي اين مدل محسوب مي شود مطمعنا اگر قصد انتخاب اين دستگاه را براي خانه خود داريد بايد بگوييم قيمت چاي ساز بوش مدل TTA2201 با توجه به مشخصات و طول عمر بالايش براي شما هم انتخابي منطقي و هم به صرفه مي باشد.

همان‌ طور که مي دانيد بوش يکي از بزرگ ‌ترين توليد کنندگان لوازم خانگي در دنيا مي باشد که از هيچ جزيياتي در توليد محصولات خود چشم پوشي نمي کند به همين دليل هم توانسته به يکي از برندهاي مطرح حتي در اين زمينه تبديل شود، چاي ساز بوش نيز از بهترين محصولات موجود در بازار است که توانسته توجه بسياري از خريداران اين محصول را به خود جلب کند داشتن پايه 360 درجه چاي ساز بوش مدل TTA2201 استفاده آن را براي افراد راست و چپ دست آسان کرده است و شما به راحتي از هر زاويه اي مي توانيد کتري و قوري اين چاي ساز را در جاي خود قرار دهيد از چاي ساز برقي بوش مي توانيد به عنوان يک کتري نيز براي جوش آوردن آب و تهيه يک نسکافه يا نوشيدني گرم فوري استفاده کنيد چراکه اين کتري داراي درب جداگانه اي مي باشد و شما مي توانيد بجاي قرار دادن قوري از آن استفاده کنيد در آخر مي توانيم بگوييم قيمت چاي ساز بوش به نسبت کيفيت بالايي که دارد براي هر خانواده اي با هر سطح در آمدي کاملا مناسب است.

جمع بندي

چاي ساز بوش مدل TTA2201 ساخت جمهوري چک با توان 1785 وات و ظرفيت کتري 2 ليتر و ظرفيت 0.7 ليتر قوري داراي يکي از بهترين طراحي ها مي باشد، هنگامي که قوري بر روي کتري قرار دارد پس از به جوش آمدن آب به طور خودکار کتري به حالت گرم نگه دارنده آب در مي آيد و پس از اتمام آب موجود در کتري به صورت خودکار خاموش خواهد شد و به اين ترتيب از لطمه رسيدن به کتري جلوگيري مي شود. اين محصول مي تواند اين امکان را به شما مي دهد که پس از استفاده از آن سيم را در محفظه طراحي شده جمع کنيد تا بتوانيد فضايي مرتب در آشپزخانه خود داشته باشيد و يا سيم آن را به اندازه اي باز کنيد که به پريز برق برسد و از ريختن سيم اضافي بر روي کابينت و شلوغ شدن آشپزخانه خود جلوگيري کنيد، شما نيز مي توانيد با اين چاي ساز برقي بوش از نوشيدن چاي باکيفيت لذت ببريد، فراموش نکنيد که قيمت چاي ساز بوش مدل TTA2201 نسبت به کيفيت و طول عمر بالاي آن بسيار به‌ صرفه و مناسب است در ضمن تمام محصولات در فروشگاه لوازم خانگي بوش با گارانتي اصلي بوش به همراه ضمانت خريد کمترين قيمت چاي ساز و بازگشت 7 روزه کالا ارائه مي شود.

زمان عرضه آفيس 2021 براي ويندوز و مک او اس مشخص شد


زمان عرضه آفيس 2021 براي ويندوز و مک او اس مشخص شد

اخبار اپليکيشن‌هامايکروسافت

 

مايکروسافت اعلام کرد که نسخه بعدي آفيس اواخر سال جاري ميلادي عرضه خواهد شد. اين نسخه تحت عنوان آفيس 2021 براي دستگاه‌هاي ويندوزي (32 بيتي و 64 بيتي) و مک او اس در دسترس قرار خواهد گرفت و يک مجموعه نرم افزار اداري يکبار خريد است. به اين معني که تنها با پرداخت هزينه اوليه و خريد آن مي‌توان براي هميشه از اين مجموعه نرم افزاري استفاده کرد. اين سياست فروش در واقع بر خلاف سياست خريد اشتراک مي‌باشد که مايکروسافت در آفيس 365 پياده کرده است. با ديجي رو همراه باشيد.

در حالي که مايکروسافت هنوز به تمام جزئيات مربوط به تغييرات آفيس 2021 اشاره نکرده، اما اين نکته را ذکر کرده که مجموعه نرم افزاري جديد از حالت تاريک پشتيباني خواهد کرد و آرايه‌هاي پويا (Dynamic Arrays) و XLOOKUP نيز به برنامه اکسل آن افزوده شده است.

دوربين مداربسته چيست؟     تجهيزات دوربين مداربسته

بد نيست بدانيد که هم آفيس 2021 و هم آفيس LTSC (کانال سرويس‌دهي بلند مدت) براي کسب و کارها و مشاغل تنها 5 سال پشتيباني خواهند شد و اين در حالي است که تا پيش از اين مدت پشتيباني از مجموعه نرم افزاري آفيس 7 سال بود. قيمت نسخه‌هاي Professional Plus و Standard و همچنين برنامه‌هاي مجزا نيز براي کاربران تجاري 10 درصد بيشتر از قيمت فعلي خواهد بود، اما براي بقيه افراد تغييري نخواهد داشت.

بيشتر بخوانيد :            بهترين دوربين مدار بسته   انواع دوربين مدار بسته

 

 

طراحي سايت صرافي آنلاين و خريد و فروش ارزهاي ديجيتال


طراحي سايت صرافي آنلاين و خريد و فروش ارزهاي ديجيتال

 

صرافي ها بمنظور خدمات رساني بهتر و جذب نمودن مشتريان بيشتر، مي توانند اقدام به طراحي سايت صرافي ارز ديجيتال کنند. طراحي وب سايت براي اين دسته از مشاغل مزاياي بسياري را به همراه خواهد آورد.

صرافي ها قادرند با استفاده از سايت خود کارهايي نظير اطلاع رساني از آخرين قيمت ارزها ، ثبت نام افراد براي آزمون هاي بين المللي مانند زبان و مواردي از اين قبيل را انجام دهند. با توجه به اينکه در کشور ما بطور پيوسته بر تعداد کاربران اينترنت افزوده مي شود، فرصت ايده آلي براي کسب و کارها کوچک و بزرگ فراهم شده است که با طراحي سايت خود به سودآوري بسياري دست پيدا کنند و فعاليت خود را گسترش دهند. شرکت طراحي سايت  پيام آوا با هدف رونق کسب و کار و همينطور رضايت کاربران، خدمات ويژه اي را در زمينه طراحي وب سايت صرافي و طراحي سايت خدماتي ارائه کرده است.

اين روز ها خدمات صرافي فقط شامل خريد و فروش دلار و ارزهاي کشور ها نميشود و با توجه به انقلاب بلاکچين و اختراع بيتکوين، هواداران اين ارزها و خدماتي که با ارزهاي ديجتال  انجام ميگردد ، روز به روز رو به افزايش هستند. بنابراين بسيار از صرافي هاي سنتي و همچنين افرادي که به دنبال کسب درآمد از خريد و فروش ارزهاي ديجيتال مثل بيتکوين و اتريوم و ديگر رمز ارزها (cryptocurrency) هستند، ميتوانند با ساخت يک وبسايت صرافي آنلاين ، به ارائه اين خدمات بپردازند. از آنجا که وبسايت هاي خريد و فروش ارزهاي ديجيتال نيازمند رعايت امنيت بالايي ميباشد ، تيم پيام آوا اين تدابير را انديشيده و توجه ويژه اي به بحث امنيت وبسايت دارد.

چرا طراحي سايت ارزهاي ديجيتال

چرا طراحي سايت ارزهاي ديجيتال؟ ارزهاي ديجيتالي همچون بيتکوين، اتريوم ، تتر ، پرفکت ماني و وب ماني و …  اخيرا بسيار شناخته شده تر از گذشته شده اند و افراد زيادي چه براي سرمايه گذاري و چه براي خريد و فروش از خارج از کشور به اين ارزها نياز پيدا کرده اند و از آنجا که از خاصيت اين ارزها تحريم نشدني ميباشد ، با توجه به شرايط تحريم استفاده از ارزهاي آنلاين ميتواند راهکاري مناسب براي معاملات خارجي باشد. بنابراين طراحي و راه اندازي وبسايت  صرافي آنلاين تبديل به کسب و کاري پر رونق گشته است.

 

قيمت طراحي سايت صرافي ارز هاي ديجيتال

همانطور که ميدانيد طراحي سايت ارزهاي ديجيتال ، نياز به امکانات خاص و همچنين نياز به تامين امنيت بالا دارد بنابراين تعرفه قيمت ساخت وبسايت ارز ديجيتال متفاوت از ديگر انواع وبسايت ميباشد. براي طراحي و راه اندازي اين نوع وبسايت بايد موارد مختلفي از جمله سرعت زياد سايت يا امنيت پرداخت ها را رعايت کرد همچنين در طراحي سايت صرافي آنلاين، بايد انواع کيف پولهاي ارزهاي ديجيتال تعريف گردد. بنا به نياز درخواست امکانات هزينه هاي طراحي سايت صرافي ميتواند متفاوت باشد . براي کسب اطلاعات دقيق تر از تعرفه قيمت طراحي سايت صرافي آنلاين و همچنين امکانات مورد نياز با تيم مشاوره پيام آوا تماس حاصل فرماييد.

خدمات ويژه طراحي سايت صرافي پيام آوا

· طراحي جذاب و کاربرپسند

· ارائه برنامه معين براي درآمدزايي

· پشتيباني حرفه اي

· مشاوره اختصاصي

· مشاوره در زمينه شرايط بازار

· انتخاب هاست مناسب

چه نيازي به طراحي وب سايت صرافي مي باشد؟

امروزه زندگي ما با دنياي الکترونيک و ديجيتال گره خورده است. براي انجام کارهاي روزانه ، اطلاع از جديدترين اخبار ، خريد کردن ، و بسياري از کارهاي ديگر، نياز داريم که به سايت هاي ارائه دهنده خدمات مراجعه کنيم. اين اتفاق مزاياي بسياري را نيز براي ما و همنيطور خدمات دهندگان به همراه داشته است. از اين مزايا مي توان به صرفه جويي در وقت و هزينه هاي جاري اشاره کرد. کاربران امروزي براي اطلاع از آخرين قيمت ارز و سکه، در ابتدا به فضاي اينترنت مراجعه مي کنند. اين موضوع براي کسب و کار شما بسيار اهميت دارد که با داشتن يک وب سايت صرافي مناسب بتوانيد به آنان خدمات رساني کنيد. در کنار طراحي سايت صرافي آنلاين ، شما نياز به بهينه سازي و سئو سايت خود به جهت ارتقا رتبه و نمايش مناسب در موتورهاي جستجو را خواهيد داشت.

خدمات حرفه اي و متنوع ساخت سايت صرافي

شرکت پيام آوا پردازش  با داشتن تيمي با تجربه و متعهد در زمينه هاي گوناگوني نظير طراحي سايت صرافي  و همينطور طراحي اپليکيشن موبايل آماده خدمات رساني به مشتريان محترم مي باشد. شما مي توانيد در کنار طراحي سايت ارز ديجيتال  درخواستي مبني بر طراحي اپليکيشن همگام با وب سايت خود را مطرح نماييد. فروشگاه آنلاين و اپليکيشن موبايل اين امکان را براي شما ايجاد خواهد کرد که در هر لحظه با مشتريان خود در ارتباط باشيد.

https://bit.ly/3mjCnl3

 

تيم پيام آوا پردازش اين آمادگي را دارد که به درخواست کنندگان ساخت طراحي سايت صرافي مشاوره اي حرفه اي ارائه نمايد. شما با خيالي آسوده مي توانيد طراحي سايت ارزديجيتال خود را به مجموعه پيام آوا  بسپاريد. از ويژگي هاي بارز شرکت پيام آوا  خدمات متنوع و ارائه مناسب ترين قيمت طراحي سايت مي باشد. شما مي توانيد جهت مشاوره و ثبت سفارش با شماره 02144045602  تماس بگيريد.

 

سيستم اعلام سرقت و نظارت تصويري هايک ويژن


سيستم اعلام سرقت و نظارت تصويري هايک ويژن

هايک ويژن به عنوان پيشگام درحوزه توليد و ارائه راهکار هاي نو آورانه امنيتي ، طيف جديدي از راه حل هاي اعلام سرقت را به بازار تجهيزات امنيتي ارائه کرده است . شرکت هايک ويژن به همکاري کمپاني پايرونيکس ( Pyronix ) با بيش از 30 سال سابقه فعاليت در حوزه توليد تجهيزات اعلام سرقت ، در تلاش است تا سهم مناسبي از بازار تجهيزات مدار بسته و اعلام سرقت را در اختيار بگيرد . سيستم هاي اعلام سرقت حرفه اي با قابليت هاي نو آورانه و قابليت اطمينان بالا مي تواند تمامي نياز هاي مشتريان را به خوبي پوشش دهد .

طراحي مناسب و منحصر به فرد ، ظاهر زيبا و ستودني در کنار طيف وسيعي از محصولات اعلام سرقت پيشرفته به هايک ويژن امکان مي دهد تا همه حوزه هاي مختلف بازار را پشتيباني کند ، حوزه ي ساختمان هاي مسکوني ، ساختمان هاي تجاري و صنعتي را مي توان با استفاده از تجهيزات اعلام سرقت هايک ويژن به خوبي مجهز کرد .

بهترين قيمت  پکيج دوربين مداربسته  را مي توانيد از وبسايت شرکت مهرتجارت بخواهيد. 

سيستم اعلام سرقت و نظارت تصويري ؛ هايک ويژن با يکپارچه کردن سيستم اعلام سرقت و دوربين مدار بسته افق هاي روشني را براي مشتريان ايجاد کرده است

محصولات اعلام سرقت با تمامي محصولات نظارت تصويري هايک ويژن سازگار بوده و مي توان اين محصولات را توسط نرم افزار iVMS و نرم افزار هوشمند Hik – Connect مديريت کرد . اين ترکيب جديد اعلام سرقت و نظارت تصويري از قابليت اطمينان بالايي برخوردار است ، امکان کنترل از راه دور و نظارت با استفاده از IVaaS (Intruder Verification as a Service ) به خوبي براي کاربران در دسترس است .

استفاده توامان سيستم نظارت تصويري و سيستم اعلام سرقت کاربران را قادر مي سازد که با استفاده به موقع از اين سيستم واحد ، خطرات و تهديدات کسب و کار هاي خود را به خوبي تحت نظر داشته باشند و با اقدام به موقع هر مورد مشکوکي را به نحو مطلوب حل کنند .

جيانگ فنگ جر مدير بخش اعلام سرقت هايک ويژن در اين زمينه گفت : ” ما در هايک ويژن بسيار خرسنديم ، چرا که نسل جديدي از يکپارچه سازي سيستم هاي امنيتي را با مديريت توامان سيستم نظارت تصويري و اعلام سرقت ، به مشتريان خود ارائه مي دهيم . آنها مي توانند تنها با يک نرم افزار هر دو سيستم را تحت کنترل داشته باشند .

 در بازار ايران برندهاي مختلفي از دوربين هاي مداربسته وجود دارد اگر مي خواهيد بهترين دوربين مداربسته را بشناسيد مقاله  بهترين دوربين‌ مدار بسته  مطالعه کنيد.

او ادامه مي دهد که يک مزيت بزرگ سيستم هايک ويژن هماهنگي کامل سيستم نظارت تصويري و سيستم اعلام سرقت مي باشد که اين مهم شرايط را براي مشتريان بين المللي ما بسيار هيجان انگيز مي کند .

کاربران ما مي توانند به سادگي سيستم هاي مدار بسته و اعلام سرقت با سيم و بدون سيم هايک ويژن را بصورت يکپارچه تحت کنترل خود داشته باشند و نياز هاي امنيتي خود را پوشش دهند .

هايک ويژن بهترين دوربين مدار بسته دنيا 

سيستم هاي مدار بسته امروز ديگر شبيه به گذشته نيستند ،توسعه و پيشرفت تکنولوژي دوربين ها و دستگاه مرکزي ،باعث شده تا سامانه نظارت تصويري تبديل به يک سيستم هوشمند بشودتا جايي که با ورود هوش مصنوعي به حوزه مدار بسته ، تقريبا هيچ حوزه اي را پيدا نمي کنيدکه از سيستم مدار بسته براي پوشش نياز هاي نظارتي يا حفاظتي خود استفاده نکند .در اين بين کمپاني هايک ويژن به عنوان يکي از بزرگترين و حرفه اي ترين شرکت هاي توليد کنندهدوربين مدار بسته شناخته مي شود در اين محتوا برخي از مهمترين مواردي که باعث شده تا هايک ويژن ،بهترين دوربين مدار بسته دنيا بشود را بطور مختصر عنوان مي کنيم .

 • هايک ويژن بهترين دوربين مدار بسته دنيا

تنوع محصولات هايک ويژن
يکي از برتري هاي هايک ويژن نسبت به رقباي خود ، تنوع محصولات مدار بسته اين شرکت است .هايک ويژن براي همه حوزه ها در هر سطحي ، دوربين و رکوردر خاص خود را دارد ،تنوع محصولات شامل انواع دوربين ، DVR ، NVR و … در سبد محصول اين توليد کنندهچيني به چشم مي خورد . کاربران مي توانند بر اساس نيازشان مناسب ترين محصولات را انتخاب و تهيه کنند .

·قيمت مناسب
هايک ويژن به عنوان بهترين سيستم مدار بسته دنيا ، طيف وسيعي از محصولات نظارت تصويريخود را با قيمت جذاب به مشتريان ارائه مي کند .کاربران مي توانند پروژه هاي خود را با دوربين هايک ويژن به عنوان معتبرترين برند دوربين مدار بسته ايران پوشش بدهندو از امکانان هوشمند و پيشرفته آن استفاده کنند .

·انواع دوربين مداربسته     ريست پسورد هايک ويژن

·سيستم مدار بسته هوشمند و امکان يکپارچه سازي با ساير سيستم هاي امنيتيتجهيزات نظارت تصويري هوشمند هايک ويژن مي تواند نياز هاي کاربران را در هر سطحي تامين نمايد .يکي از دغدغه هاي مشتريان ،يکپارچه کردن سيستم هاي امنيتي مختلف با يکديگر است ، هايک ويژن به عنوان بهترين برند دوربين مدار بسته ايران ،قابليت يکپارچه سازي سيستم مدار بسته ،اعلام سرقت و کنترل تردد و بسياري ديگر را تنها از طريق يک سيستم مرکزي براي کاربران فراهم کرده استکه از اين حيث مورد توجه بسياري قرار گرفته است .

·خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش شامل گارانتي و وارانتي محصولات هايک ويژن توسط نمايندگان اين شرکتدر بالاترين سطح باعث شده تا مشتريان بهترين برند مدار بسته دنيا ، هيچ دغدغه اي نداشته باشند .محصولات هايک ويژن داراي MTBF ( متوسط زمان بين دو خرابي يک قطعه )بالايي است و از اين نظر بسيار قابل اطمينان است .

·آموزش
يکي از وجوح تمايز بهترين سيستم مدار بسته دنيا يعني هايک ويژن ، توجه ويژه به آموزش مجازي يا آموزش حضوري مشتريان و کاربران در هر سطحي مي باشد . کارشناسان هايک ويژن در طول سال ،دوره هاي متعددي با هدف ارتقاي سطح آموزشي مشتريان و شرکاي فروش خوددر شهر هاي مختلف برگزار مي کنند . هدف از برگزاري اين دوره ها ،آموزش کاربران و همکاران جهت آشنايي با قابليت ها و توانمندي هاي بهترين برند مدار بسته دنيا است .

 

 

Uber PCO car hire


Uber PCO car hire

Uber, the most well-known private taxi company in the world is planning to hire more and more drivers to develop its job and cover more locations. This is a great opportunity for those who are either jobless or thinking of a second job to increase their earning. Becoming an Uber driver is not much hard but has a few requirements which are necessary to be done. One of them is owning a car and it could be using your personal vehicle (if it meets the requirements of TfL) or rent a PCO car that is ready to join Uber. In this article you are going to learn more about Uber car rental terms and conditions, but before that, let’s take a look at the meaning of PCO car and PCO license.

https://canvas.ubc.ca/eportfolios/9849/Home/everything_you_need_to_know_about_ToyotaPriusPCO

https://educacao.telessaude.ifes.edu.br/eportfolios/6048/Pgina_inicial/PCO_Car

https://councils.clark.edu/eportfolios/19393/Home/uber

https://canvas.yc.edu/eportfolios/9610/Home/everything_you_need_to_know_about_Nissan_Leaf_PCO

https://councils.clark.edu/eportfolios/24512/Home/everything_you_need_to_know_about_Mercedes_Benz_PCO

https://canvas.ubc.ca/eportfolios/10012/Home/earn_money_with_my_car

https://educacao.telessaude.ifes.edu.br/eportfolios/6236/Pgina_inicial/PCO_Car_for_Uber

https://cole2.uconline.edu/eportfolios/95010/Home/PCO_car_hire_with_insurance_no_deposit

https://canvas.mooc.upc.edu/eportfolios/1367/Home/car_jobs

https://canvas.lms.unimelb.edu.au/eportfolios/4540/PCO_car_hire_with_insurance_no_deposit

https://q.utoronto.ca/eportfolios/4876/What_is_PCO_car_rental

https://canvas.sussex.ac.uk/eportfolios/617/How_old_can_a_car_be_for_PCO

https://canvas.sussex.ac.uk/eportfolios/738/Tesla_PCO_rental__Favorite_PCO_Cars_for_PHV_drivers

 

You are going to read the items below in this article

 • What is a PCO car?
 • What is a PCO license?
 • Who is a PCO driver?
 • How can I become an Uber driver in London?
 • Where can I hire Uber PCO cars?
 • Costs of an Uber PCO car hire
 • Conclusion

What is a PCO car?

A PCO car, as you might read in other articles, is the vehicle (can be any four door car or minivans) which is accepted by TfL (Transport for London) terms and conditions and you can use it to join internet based taxis such as Uber. PCO cars are usually offered by different companies in various models and types which have special fees. You can easily rent a PCO car by having a PCO license, insurance number and the deposit fee.

What is a PCO license?

In order to become an Uber driver (or driver of any other PHV companies) you need to have a PCO license beside your driving license. The PCO license shows your qualification in reading road maps and some other skills which is valid for 3 years. You need to renew the PCO license after 3 years if you were planning to keep working as a PCO driver.

Who is a PCO driver?

PCO drivers are the people who work as a private cab and can be hired by different PHV operators such as Uber, Ola, Green tomato cars, etc. A typical PCO driver can earn a living cost easily without having any time and location limitation on the job.

How can I become an Uber driver in London?

Becoming an Uber driver is one of the easiest ways of becoming a PCO driver. All you need is to sign up on Uber official website, upload the documents and wait to receive the activated status from the supporting team of Uber. What you need to become an Uber driver includes:

 1. Being at least 21 years old.
 2. Having a valid driver license in the UK.
 3. Having a bank account to receive payments.
 4. Having a PCO license.
 5. Having a PCO car.
 6. Proving you are healthy (by providing medical documents)

While your documents are ready, in a few days you can officially become an Uber driver.

 Where can I hire Uber PCO cars?

Regardless of the PHV (private hire vehicle) operator you plan to join, you can hire your desired PCO car from many companies around the UK which one of them is G&M Direct. The good point of this company is that they offer the best cars with the lowest requirements.

As a tip, we gathered top 10 popular PCO cars in London so that you can choose among the bests.

 1. Toyota Prius (hybrid)
 2. Toyota Prius plus (hybrid)
 3. Volkswagen
 4. Vauxhall Zafira
 5. Mercedes Benz (E-class)
 6. Ford Galaxy   
 7. Toyota corolla (hybrid)
 8. Kia Niro 
 9. Nissan leaf
 10. Toyota Prius (plug-in)

 

Costs of an Uber PCO car hire

Uber PCO car hire in the UK, depending on the model and type of the car can be different. You can find a car for less than £100 per week with no deposit or you can find a car over £200 with at least £500 deposit fee. The point is that, the more you pay, the better services and a classier car you will receive. All the mentioned cars in the previous paragraph of the article will require weekly rental fees over £100 but it is guaranteed that you can earn much more per week with them in a way that you can easily afford a good living and saving money at the same time.

Conclusion

When technology is affecting everything so fast, becoming compatible with it is vital for everyone. Uber, or any other internet based taxis are one of the greatest favors, technology and innovation given to humans. In this case, if you are planning to make a revolution in your earnings, joining a PHV operator and working as a PCO driver would be one of the top choices as:

 1. You are your own boss
 2. You don’t need to work in a particular time or location
 3. You can work as much as you want and earn as much as you need
 4. Etc.

There are tens of other benefits for this job role that you can only feel when you work! In this article you learnt more about Uber and Uber PCO car hire plus the conditions of becoming a PCO driver. Besides, a list of top 10 PCO cars in London was mentioned so that you can easily choose an Uber PCO car to hire.

VPN و شفافيت در زنجيره تأمين


VPN و شفافيت در زنجيره تأمين

اين مقاله براي آگاهي دادن به شما در مورد موضوعات مهم در زنجيره تأمين مربوط به صنعت VPN نوشته شده است.

بدون شک ، کاربران و مشترکان VPN به طور فزاينده اي از ايمني و امنيت فعاليت هاي آنلاين خود آگاه هستند ، پس از بسياري از مطالعات VPN هاي تبليغاتي ، نتايج نشان مي دهد که ميزان سرقت اطلاعات آنلاين افزايش يافته است. طبق کميسيون تجارت فدرال ، فقط در سال 2018 ، 3 ميليون گزارش از سرقت آنلاين گزارش شده است.

 

حتي اگر اين تهديدها - و گسترش نقض داده ها - همچنان خبرساز شوند ، کاربران با وجود تهديدها همچنان به Wi-Fi عمومي متصل مي شوند و هنگام سفر به ساير شبکه هاي ناامن مي پيوندند. افراد محتاط تر يا باهوش فني مي دانند که به شبکه هاي خصوصي مجازي (VPN) روي آورده اند تا راهي براي اتصال ايمن آنلاين باشند و با گسترش تعداد VPN ها ، برخي پروژه ها مي توانند بازار VPN را تا سال 2022 به بيش از 35 ميليارد دلار گسترش دهند.

 

چرا VPN و زنجيره تأمين آن مهم است؟

اين بدان معناست که اين منطقه و بازار فعال مي تواند حتي براي برخي از ارزهاي ديجيتال براي سرمايه گذاران و فعالان اقتصادي سودآور باشد. حتي مي توانيد برخي از بازارياب ها را مشاهده کنيد که با ايجاد تبليغات تلويزيوني و اينترنتي پر زرق و برق که باعث الهام بخشيدن به مخاطبانشان مي شود ، تعداد زيادي مشتري را جذب و برنده مي کنند.

 

با اين حال ، وقتي اين شرکت ها به دنبال عقب بردن پرده دنياي زيرين ديجيتال هستند ، نمي توانم تعجب کنم که آيا پرده براي کار خودشان به اندازه کافي عقب است؟ منظور من اين نيست که آنها سارقاني هستند که داده هاي کاربر را فراموش مي کنند (اگرچه برخي افراد اطلاعات شما را به اشخاص ثالث مي فروشند) ، اما در عوض شما مي پرسيد که آيا صنعت VPN نگران پروتکل هاي امنيتي آنها نيست؟ آيا شفاف است يا خير؟

 

مشکلات مربوط به هک و زنجيره تأمين NordVPN

NordVPN ، احتمالاً شناخته شده ترين ارائه دهنده VPN ، اخيراً هک شده است. يک مهاجم به يک سيستم کنترل از راه دور کاملاً ناامن که توسط "ارائه دهنده مرکز ناشناس داده" رها شده بود وارد شد و به يکي از سرورهاي آن در يک مرکز داده خارج از کشور حمله کرد.

 

اگرچه NordVPN به جديدترين هک فناوري پيشرفته تبديل شده است و حتي از يک کنسول امنيتي ناامن بزرگ نيز برخوردار است ، اما در اينجا مسئله چندان مهمي نيست. همچنين اين واقعيتي نيست که اين اختلال به مدت يک ماه مورد توجه قرار نگرفته است ، هرچند که کمي بيشتر گاز مي گيرد. نکته مهم در اينجا اين است که NordVPN نه تنها نمي دانست که اين سيستم براي حفظ عملکرد خود استفاده مي شود ، بلکه از وجود آن هيچ تصوري نداشت. يک دقيقه فکر کنيد؛ ارائه دهنده امنيت داده با يک شريک اصلي در ارتباط است و تمام آسيب پذيري هاي احتمالي شرکاي خود را برطرف نکرده است.

 

آيا NordVPN فقط ناهنجاري در صنعت است که بايد مورد توجه قرار گيرد؟ نه ، متوجه شديم که اين آسيب پذيري نه تنها NordVPN را به خطر انداخته ، بلکه موارد ديگري مانند TorGuard را نيز آشکار کرده است. اکنون روند وحشتناکي داريم. اکنون بسياري از ارائه دهندگان VPN خدمات خود را به عنوان بخشي از تبليغات برنامه ريزي شده براي کاربري که هنوز با اين فنآوري آشنايي ندارد - از جمله افرادي که ممکن است بخواهند داده هاي شما را با دولت به اشتراک بگذارند - به بازار عرضه کنند. اما اکنون حتي "معتمدترين ها" ثابت کرده اند که آنها گاهي پروتکل هاي رايگان يا محافظت نشده اي را به مشترکان خود ارائه مي دهند که به هيچ وجه قابل اعتماد نيستند.

اهميت شفافيت در زنجيره تأمين

چرا چنين مشکلي وجود دارد؟ کل وضعيت يک سوال بزرگ در مورد اينکه چه کسي زيرساخت VPN را کنترل مي کند و چه کسي مسئول است. وي همچنين بر عدم شفافيت صنعت VPN پيرامون زنجيره تامين آن تأکيد مي کند. حتي پس از هک NordVPN ، شبکه ارائه دهندگان مجرم VPN که به مرکز داده سرازير شده اند ، نامي ندارند.

 

وقتي اطمينان حاصل کنيم که همه کارها با خيال راحت و کارآمد انجام شده است ، اطمينان حاصل مي کنيم که مراحل موجود ، از جمله کار با هزاران دستگاه و شريک ، ايمن بوده و زيرساخت هاي موجود در Google را مديريت مي کنند يا مانند Google مي توانند امنيت داده هاي آنها را تضمين کنند.

 

داشتن يک ديد کامل از زنجيره تأمين زيرساخت ، اگر شفاف نباشد کاربر را دچار ترديد مي کند. آنها بايد تمام تلاش خود را انجام دهند و در صورت لزوم از منابع کافي استفاده کنند تا بتوانند کليه ارتباطات و اطلاعات مربوط به کاربران خود را در سطح بالايي از امنيت حفظ کنند.

 

اگرچه هر سازماني به منابع يک شرکت بزرگ مانند Google دسترسي ندارد ، اما بسياري از ارائه دهندگان VPN ادعا مي کنند که از بهترين ويژگي هاي محافظت از مصرف کننده (رمزگذاري درجه نظامي ، بدون ورود به سيستم ، کليد) برخوردار هستند. کليدهاي تعويض و غيره).

انتخاب ارائه دهنده VPN مناسب مي تواند مهمترين نکته قبل از خريد باشد

اگرچه نتوانند امنيت سرورهاي خود را حفظ کنند ، آنها شکست مي خورند. آنچه صنعت VPN به وضوح فاقد آن است ، چارچوب ، زيرساخت و روند لازم براي درک رفتار ارائه شده توسط همه ارائه دهندگان پشتيباني آنها - از جمله ارائه دهندگان است.

 

بدون شک ، حل يک چالش شبکه دشواري هاي منحصر به فردي دارد ، اما خالي از امکان نيست. بحث در مورد زنجيره تأمين و شرکا دو دليل است که ما پس از ترک Google از شبکه هاي تحت حمايت بلاکچين جذب مي شويم ، زيرا انجمن توسعه دهندگان Blockchain درک مي کند که شفافيت و حسابرسي در يک محيط تهديدآميز پيچيده و مهم است.

 

حسابرسي مي تواند کمي آسان تر باشد زيرا هر ارائه دهنده وقتي با استفاده از کليد خصوصي خود وارد سيستم مي شود وارد بلاکچين مي شود. در مورد NordVPN ، امکان معرفي يک ابزار مديريتي باقي مانده در سرور وجود داشت که در صورت بررسي تاريخچه زنجيره تامين ، مي توان آن را علامت گذاري کرد.

 

نکته آخر اينکه وقت آن است که اين ارائه دهندگان VPN قبل از سوختن کل خانه به فکر آشپزخانه خودشان باشند. ديگر کافي نيست که به سادگي به صنعت VPN اعتماد کنيد تا زنجيره هاي تأمين خود را کشف کند و سپس تصور کنيد که آنها خود نقش پليس دارند.

 

اگر ارائه دهندگان واقعاً مي خواهند از حداكثر شفافيت اطمينان حاصل كنند و زيرساخت هاي خود را قفل و محافظت كنند تا به راحتي توسط ديگران هك نشود ، پس يك محل خوب براي شروع يا تعهد سرمايه گذاري در مميزي مستقل است. يا نشانه هايي از اينکه آنها قصد دارند به يک انجمن بلاکچين آگاه بپيوندند.

http://chitavpn.com/2021/04/19/%d8%b2%d9%86%d8%ac%db%8c%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%a3%d9%85%db%8c%d9%86/

  عناوين مطالب پربازدید